نخستین کتاب در کشور در زمینه کارشناسی رشته مهندسی آب

با تلاش و همت سه عضو مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه «دکتر محمد مهدی متین زاده (کارشناس رسمی مرکز کارشناسان استان اصفهان)، مهندس هوشنگ غلامی (کارشناس رسمی مرکز کارشناسان رسمی مرکز تهران)، زهرا متین زاده (کارشناس ارشد حقوق خصوصی)وکیل پایه یک دادگستری مرکز وکلای استان اصفهان» نخستین کتاب در کشور در زمینه کارشناسی رشته مهندسی آب به صورت کاملاً تخصصی با عنوان ((مباحث فنی و حقوقی در کارشناسی امور آب به همراه نمونه سئوالات آزمون های کارشناسان رسمی دادگستری در امور آب)) و با همکاری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه انتشار یافت. کاربرد کتاب حاضر شامل موارد زیر است:

 

✓ به کارشناسان رسمی دادگستری در امور آب کمک می کند تا از طیف وسیعی تجربیات کارشناسی انجام شده بهره مند شوند.

 

✓ به علاقمندان مباحث فنی و حقوقی در کارشناسی امور آب کمک می کند تا ضمن آشنائی با ابعاد فنی و حقوقی ،با زمینه های علمی و تجربی این مباحث آشنا شوند.

 

✓ به پذیرفته شدگان آزمون های کارشناسی امور آب کمک می کند تا در دوره کارآموزی و پس از آن ، به مرجعی مستند و جامع در زمینه کلیه مباحث فنی و حقوقی کارشناسی امور آب دسترسی داشته و در ضمن دوره کارآموزی پرباری را سپری کنند.

 

✓ به داوطلبان در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری در امور آب کمک می کند تا ضمن آشنائی با قوانین ، مقررات و حدود و ثغور امور کارشناسی ، با نمونه سئوالات آزمون های دوره های قبل و پاسخ آنها نیز آشنا شده و در آزمون نتیجه بهتری بگیرند.

 

جهت خرید محصول به صورت زیر است:

• مراجعه به وبگاه رسمی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه-قسمت فروشگاه محصولات به نشانی:

https://lowyerscenter.ir/

• مراجعه به وبگاه انتشارات پژواک عدالت به نشانی:

صفحه ی نخست

• (نشانی نمایندگی انتشارات پژواک عدالت: تهران، خیابان انقلاب، خیابان ۱۲ فروردین، پلاک ۲۸۶، طبقه همکف، واحد۱، فروشگاه انتشارات ترمه،

نشانی انبار: تهران، بزرگراه شهید سلیمانی(رسالت)، بعد از خیابان استاد حسن بنا، به سمت میدان رسالت، خیابان شهید علیرضا احمدی، پلاک۲۱، طبقه همکف. پشتیبانی فروش: ۰۲۱۲۲۳۱۸۵۲۴)

درباره نویسنده

کارشناس رسمی در زمینه صنعت

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.