درخواست صدور كارت شناسايی كارشناسان رسمی

درخواست صدور كارت شناسايی كارشناسان رسمی

جهت درخواست کارت شناسایی ابتدا مطالب زیر را به دقت مطالعه نموده و سپس برای رفتن به مرحله بعد، روی ثبت نام کارت شناسایی کلیک نمایید .

۱- تنها افرادی می توانند تقاضای کارت شناسایی نمایند که پروانه خود را دریافت و دفترچه خود را تمدید نموده باشند .

۲- افرادی که قبلا درخواست کارت شناسایی داده اند و تاکنون به هر دلیلی موفق به دریافت کارت نشده اند و یا افرادی که اعتبار کارت شناسایی آنها پایان يافته است، می توانند از این طریق تقاضای خود را اعلام نمایند.

۳- کلیه موارد خواسته شده در فرم ثبت نام را با دقت و با اطلاعات واقعی تکمیل نمایید زیرا از این اطلاعات در مراحل بعدی در کتابچه وكلا/كارشناسان استفاده خواهد شد.

۴- مبلغ ۳۵,۰۰۰ ریال به شماره حساب سیبا ۰۱۰۵۴۹۷۶۵۶۰۰۵ نزد بانک ملی (قابل واریز در کلیه شعب بانك ملي) واریز نموده و شماره فیش واریزی را در قسمت مربوطه وارد نماييد(مطابق تصویر). ضمناً ارائه اصل فیش در زمان تحویل کارت الزامي است .

درخواست صدور كارت شناسايي كارشناسان رسمي۵- در قسمت شماره پروانه فقط ارقام سمت راست و بعد از /۱۸۷ را وارد نمایید . (مطابق تصوير)

درخواست صدور كارت شناسايي كارشناسان رسمي۶- وارد کردن پست الکترونیک اختیاری است ،اما ترجیحا در این قسمت یک ایمیل معتبر وارد نمایید تا اطلاعیه های جدید مرکز برای شما ارسال شود. (مطابق تصویر)

درخواست صدور كارت شناسايي كارشناسان رسمي

۷- یک قطعه عکس جديد با مشخصات زیر را اسکن نموده و فایل آن را در قسمت ارسال عکس وارد نمایید . (مطابق تصویر)

– عکس ۴×۳ با زمينه سفيد و بدون حاشيه.

– فرمت عکس باید JPg باشد.

– اندازه عکس حداقل ۴۰۰ ×۳۰۰ پیکسل باشد .

– پوشش آقايان بايد كت و شلوار و حجاب بانوان بايد كامل باشد.

درخواست صدور كارت شناسايي كارشناسان رسمي

درخواست صدور كارت شناسايي كارشناسان رسمي

درخواست صدور كارت شناسايي كارشناسان رسميتذكر بسيار مهم : عكسها بايد شرايط پيش گفته را دارا باشند و الا مشخصات متقاضي از سيستم درخواست صدور كارت حذف خواهد شد.

۸ – به در خواست هایی که ناقص ارسال شده و یا عکس ارسالی از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .

۹حداقل ۱ماه بعد از زمان ثبت نام می توانید با کلیک بر روی گزینه پیگیری و وارد نمودن کد ملی خود ، مراحل صدور کارت خود را پیگیری نمایید.

۱۰ – كارت شناسايي پس از صدور به دفاتر استاني ارسال ميشود و متقاضيان محترم لازم است جهت دريافت كارتهاي خود به دفاتر مربوطه مراجعه نمايند. كارشناسان محترمي كه حوزه قضايي ايشان استان تهران مي باشد ، پس از اطمينان از صدور كارت خود ، مي توانند به ساختمان اصلي مركز واقع در خيابان آفريقاي شمالي – كوچه گلفام- طبقه اول واحد – کارشناسان مراجعه نمايند.

« ثبت نام كارت شناسايي »